
Wholesale Alloy Bohemian Geometric Sunflower Snake Multilayer Charm Necklace For Women With Diamond Design
Wholesale Alloy Bohemian Geometric Sunflower Snake Multilayer Charm Necklace For Women With Diamond Design
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 97g |
Original: $6.13
-65%$6.13
$2.15More Images




Wholesale Alloy Bohemian Geometric Sunflower Snake Multilayer Charm Necklace For Women With Diamond Design
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 97g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 97g |























