
Wholesale Alloy Ceramic Bow Heart Pendant Brooch Highend Electroplating Design For Women
| Function | Fixed |
|---|---|
| Gender | Brooch,Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Bow |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow |
| Style | High-End Feel,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Original: $1.53
-65%$1.53
$0.54More Images





Wholesale Alloy Ceramic Bow Heart Pendant Brooch Highend Electroplating Design For Women
| Function | Fixed |
|---|---|
| Gender | Brooch,Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Bow |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow |
| Style | High-End Feel,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Function | Fixed |
|---|---|
| Gender | Brooch,Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Bow |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow |
| Style | High-End Feel,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |























