
Wholesale Alloy Electroplated Animal Zodiac Fish Whale Pendant Clavicle Chain Necklace For Women
Wholesale Alloy Electroplated Animal Zodiac Fish Whale Pendant Clavicle Chain Necklace For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Casual Style,Animal |
| Weight | 19g |
Original: $1.71
-65%$1.71
$0.60More Images







Wholesale Alloy Electroplated Animal Zodiac Fish Whale Pendant Clavicle Chain Necklace For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Casual Style,Animal |
| Weight | 19g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Casual Style,Animal |
| Weight | 19g |























