
Wholesale Alloy Electroplated Bracelet With Angel Wings Bear Crown Rhombus Geometric Animal Zodiac Pendants
Wholesale Alloy Electroplated Bracelet With Angel Wings Bear Crown Rhombus Geometric Animal Zodiac Pendants
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter,Fair |
| Pattern | The Crown,Rhombus,Geometry,Animals,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 22g |
Original: $3.27
-65%$3.27
$1.14More Images





Wholesale Alloy Electroplated Bracelet With Angel Wings Bear Crown Rhombus Geometric Animal Zodiac Pendants
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter,Fair |
| Pattern | The Crown,Rhombus,Geometry,Animals,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter,Fair |
| Pattern | The Crown,Rhombus,Geometry,Animals,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 22g |























