
Wholesale Alloy Electroplated Wave Pattern Cartoon Bracelet For Women
| Function | Decorate |
|---|---|
| Inlay Material | Unset |
| Material | Alloy |
| Print Logo | Can |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Wave |
| Style | Cartoon |
| Weight | 20g |
Original: $2.54
-65%$2.54
$0.89More Images







Wholesale Alloy Electroplated Wave Pattern Cartoon Bracelet For Women
| Function | Decorate |
|---|---|
| Inlay Material | Unset |
| Material | Alloy |
| Print Logo | Can |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Wave |
| Style | Cartoon |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Function | Decorate |
|---|---|
| Inlay Material | Unset |
| Material | Alloy |
| Print Logo | Can |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Wave |
| Style | Cartoon |
| Weight | 20g |























