
Wholesale Alloy Heart Shaped Geometric Rhinestone Micro Inlaid Diamond Bracelet For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion,Tourism Memorial |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 13g |
Original: $1.53
-65%$1.53
$0.54More Images





Wholesale Alloy Heart Shaped Geometric Rhinestone Micro Inlaid Diamond Bracelet For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion,Tourism Memorial |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion,Tourism Memorial |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 13g |























