🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Alloy Hiphop Exaggerated Crown Letter Pendant Cuban Chain Men's Jewelry With Diamond Design
Wholesale Alloy Hiphop Exaggerated Crown Letter Pendant Cuban Chain Men's Jewelry With Diamond Design
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 120g |
Select Color
From $1.19
Original: $3.40
-65%Wholesale Alloy Hiphop Exaggerated Crown Letter Pendant Cuban Chain Men's Jewelry With Diamond Design—
$3.40
$1.19More Images






Wholesale Alloy Hiphop Exaggerated Crown Letter Pendant Cuban Chain Men's Jewelry With Diamond Design
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 120g |



