🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Jewelry Titanium Steel Cartoon Characters Polished Pendant Necklace With Pearl Chain For Unisex
Wholesale Jewelry Titanium Steel Cartoon Characters Polished Pendant Necklace With Pearl Chain For Unisex
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality |
| Styling | Cartoon Characters |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 35g |
Select Color
From $1.20
Original: $3.43
-65%Wholesale Jewelry Titanium Steel Cartoon Characters Polished Pendant Necklace With Pearl Chain For Unisex—
$3.43
$1.20More Images





Wholesale Jewelry Titanium Steel Cartoon Characters Polished Pendant Necklace With Pearl Chain For Unisex
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality |
| Styling | Cartoon Characters |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality |
| Styling | Cartoon Characters |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 35g |



