
Wholesale Alloy Hiphop Style Threedimensional Cartoon Animal Pendant Necklace With Diamond Inlay And Cuban Chain
Wholesale Alloy Hiphop Style Threedimensional Cartoon Animal Pendant Necklace With Diamond Inlay And Cuban Chain
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Animals |
| Styling | Cartoon Characters |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 140g |
More Images







Wholesale Alloy Hiphop Style Threedimensional Cartoon Animal Pendant Necklace With Diamond Inlay And Cuban Chain
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Animals |
| Styling | Cartoon Characters |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 140g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Animals |
| Styling | Cartoon Characters |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 140g |























