
Wholesale Alloy Leather Rope Pendant Necklace With Leaf Pattern For Men Vintage Style Electroplated
Wholesale Alloy Leather Rope Pendant Necklace With Leaf Pattern For Men Vintage Style Electroplated
| Chain Style | Leather Rope |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Simple,Plant Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Original: $2.62
-65%$2.62
$0.92More Images




Wholesale Alloy Leather Rope Pendant Necklace With Leaf Pattern For Men Vintage Style Electroplated
| Chain Style | Leather Rope |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Simple,Plant Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Leather Rope |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Simple,Plant Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |























