
Wholesale Alloy Snake Animal Retro Electroplated Clavicle Chain Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Retro,Animal |
| Weight | 134g |
Original: $3.86
-65%$3.86
$1.35More Images






Wholesale Alloy Snake Animal Retro Electroplated Clavicle Chain Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Retro,Animal |
| Weight | 134g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Retro,Animal |
| Weight | 134g |























