
Wholesale Alloy Twist Chain Necklace With Imitation Natural Stone Embellishment And Retro Geometric Style For Ladies
Wholesale Alloy Twist Chain Necklace With Imitation Natural Stone Embellishment And Retro Geometric Style For Ladies
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ethnic Style,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 133g |
Original: $4.82
-65%$4.82
$1.69More Images






Wholesale Alloy Twist Chain Necklace With Imitation Natural Stone Embellishment And Retro Geometric Style For Ladies
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ethnic Style,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 133g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ethnic Style,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 133g |























