
Wholesale Alloy Twocolor Gold And Silver Retro Hollow Geometric Fashion Women's Electroplated Ring Set
Wholesale Alloy Twocolor Gold And Silver Retro Hollow Geometric Fashion Women's Electroplated Ring Set
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Fashion Ol,Animals |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $0.81
-65%$0.81
$0.28More Images























Wholesale Alloy Twocolor Gold And Silver Retro Hollow Geometric Fashion Women's Electroplated Ring Set
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Fashion Ol,Animals |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Fashion Ol,Animals |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























