
Wholesale Alloy Vintage Necklace Set With Diamonds Featuring Butterfly Pattern
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pattern | Butterfly,Dragonfly,Insect |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technique | Set With Diamonds |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Vintage,Animal |
| Weight | 95g |
Original: $2.18
-65%$2.18
$0.76More Images






Wholesale Alloy Vintage Necklace Set With Diamonds Featuring Butterfly Pattern
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pattern | Butterfly,Dragonfly,Insect |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technique | Set With Diamonds |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Vintage,Animal |
| Weight | 95g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pattern | Butterfly,Dragonfly,Insect |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technique | Set With Diamonds |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Vintage,Animal |
| Weight | 95g |























