
Wholesale Animal Series Pendant Stainless Steel Geometric Electroplated 18K Gold Color Unisex Diy Small Pendant
Wholesale Animal Series Pendant Stainless Steel Geometric Electroplated 18K Gold Color Unisex Diy Small Pendant
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Original: $1.49
-65%$1.49
$0.52More Images


















































Wholesale Animal Series Pendant Stainless Steel Geometric Electroplated 18K Gold Color Unisex Diy Small Pendant
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 9g |























