
Wholesale Baroque Natural Freshwater Pearl Copper Bracelet Simple Elegant Minimalist Unisex
Wholesale Baroque Natural Freshwater Pearl Copper Bracelet Simple Elegant Minimalist Unisex
| Accessories Material | Copper |
|---|---|
| Occasion | Valentine's Day Gift,Seven Day Gifts,Daily Wear |
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 8Mm (Inclusive)-9Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Special Shape |
| Product Name | Baroque Pearl Bracelet |
| Style | Minimalist |
| Weight | 15g |
Original: $11.30
-65%$11.30
$3.96More Images





Wholesale Baroque Natural Freshwater Pearl Copper Bracelet Simple Elegant Minimalist Unisex
| Accessories Material | Copper |
|---|---|
| Occasion | Valentine's Day Gift,Seven Day Gifts,Daily Wear |
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 8Mm (Inclusive)-9Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Special Shape |
| Product Name | Baroque Pearl Bracelet |
| Style | Minimalist |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Accessories Material | Copper |
|---|---|
| Occasion | Valentine's Day Gift,Seven Day Gifts,Daily Wear |
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 8Mm (Inclusive)-9Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Special Shape |
| Product Name | Baroque Pearl Bracelet |
| Style | Minimalist |
| Weight | 15g |























