
Wholesale Baroque Pearl Bracelet Retro Style Geometric Electroplated For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Pearl |
| Occasion | Literature And Art Retro,Tourism Memorial |
| Pearl Diameter | 4Mm (Inclusive)-5Mm (Exclusive) |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $15.60
-65%$15.60
$5.46More Images





Wholesale Baroque Pearl Bracelet Retro Style Geometric Electroplated For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Pearl |
| Occasion | Literature And Art Retro,Tourism Memorial |
| Pearl Diameter | 4Mm (Inclusive)-5Mm (Exclusive) |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Pearl |
| Occasion | Literature And Art Retro,Tourism Memorial |
| Pearl Diameter | 4Mm (Inclusive)-5Mm (Exclusive) |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























