
Wholesale Baroque Retro Women's Alien Shape Freshwater Pearl Earrings With S925 Silver Hook
Wholesale Baroque Retro Women's Alien Shape Freshwater Pearl Earrings With S925 Silver Hook
| Inlay Material | Unset |
|---|---|
| Pearl Classification | Natural,Breasted Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | Below 3Mm |
| Pearl Shape | Alien |
| Product Name | Baroque Flower Ball Pearl Ear Hooks |
| Shape | Alien |
| Style | Retro |
| Weight | 5g |
Original: $7.34
-65%$7.34
$2.57More Images





Wholesale Baroque Retro Women's Alien Shape Freshwater Pearl Earrings With S925 Silver Hook
| Inlay Material | Unset |
|---|---|
| Pearl Classification | Natural,Breasted Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | Below 3Mm |
| Pearl Shape | Alien |
| Product Name | Baroque Flower Ball Pearl Ear Hooks |
| Shape | Alien |
| Style | Retro |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Inlay Material | Unset |
|---|---|
| Pearl Classification | Natural,Breasted Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | Below 3Mm |
| Pearl Shape | Alien |
| Product Name | Baroque Flower Ball Pearl Ear Hooks |
| Shape | Alien |
| Style | Retro |
| Weight | 5g |























