
Wholesale Baroque Style Titanium Steel Electroplated Freshwater Pearl Necklace And Bracelet Jewelry Set For Women
Wholesale Baroque Style Titanium Steel Electroplated Freshwater Pearl Necklace And Bracelet Jewelry Set For Women
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Baroque,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace + Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 22g |
Original: $6.48
-65%$6.48
$2.27More Images





Wholesale Baroque Style Titanium Steel Electroplated Freshwater Pearl Necklace And Bracelet Jewelry Set For Women
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Baroque,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace + Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Baroque,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace + Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 22g |













