
Wholesale Freshwater Pearl And Titanium Steel Electroplated Jewelry Set For Women Ferris Wheel Design Necklace And Bracelet
Wholesale Freshwater Pearl And Titanium Steel Electroplated Jewelry Set For Women Ferris Wheel Design Necklace And Bracelet
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel Freshwater Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $4.93
-65%$4.93
$1.73More Images






Wholesale Freshwater Pearl And Titanium Steel Electroplated Jewelry Set For Women Ferris Wheel Design Necklace And Bracelet
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel Freshwater Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel Freshwater Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |













