
Wholesale Bohemian Colorful Round Bead Zircon Titanium Steel 18K Gold Pvd Plated Necklace Bracelet Jewelry For Women
Wholesale Bohemian Colorful Round Bead Zircon Titanium Steel 18K Gold Pvd Plated Necklace Bracelet Jewelry For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Zircon |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Bohemian,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $6.93
-65%$6.93
$2.43More Images




















Wholesale Bohemian Colorful Round Bead Zircon Titanium Steel 18K Gold Pvd Plated Necklace Bracelet Jewelry For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Zircon |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Bohemian,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Zircon |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Bohemian,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























