
Wholesale Bracelet Imitation Pearl Bow Star Heart Geometric Electroplating Women's
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fresh And Sweet,Travel Commemoration |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie,Star Shape,Geometric Type |
| Style | Cream Sweet Girl Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images








Wholesale Bracelet Imitation Pearl Bow Star Heart Geometric Electroplating Women's
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fresh And Sweet,Travel Commemoration |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie,Star Shape,Geometric Type |
| Style | Cream Sweet Girl Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fresh And Sweet,Travel Commemoration |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie,Star Shape,Geometric Type |
| Style | Cream Sweet Girl Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |























