
Wholesale Business Style Vintage Waterproof Couple's Quartz Watch With Steel Band And Case Round Dial Mineral Strengthened Glass Mirror Spiral Crown Bilateral Button Clasp
Wholesale Business Style Vintage Waterproof Couple's Quartz Watch With Steel Band And Case Round Dial Mineral Strengthened Glass Mirror Spiral Crown Bilateral Button Clasp
| Case Material | Steel |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 110g |
Original: $5.65
-65%$5.65
$1.98More Images














Wholesale Business Style Vintage Waterproof Couple's Quartz Watch With Steel Band And Case Round Dial Mineral Strengthened Glass Mirror Spiral Crown Bilateral Button Clasp
| Case Material | Steel |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 110g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Steel |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 110g |























