
Wholesale Casual Metal Rectangular Quartz Watch For Female With Steel Band And Spiral Crown
Wholesale Casual Metal Rectangular Quartz Watch For Female With Steel Band And Spiral Crown
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 18Mm |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Casual |
| Weight | 30g |
Original: $14.89
-65%$14.89
$5.21More Images








Wholesale Casual Metal Rectangular Quartz Watch For Female With Steel Band And Spiral Crown
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 18Mm |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Casual |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 18Mm |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Casual |
| Weight | 30g |























