Wholesale Casual Quartz Watch With Transparent Shell Round Dial Acrylic Mirror Abs Case And Silicone Strap
Wholesale Casual Quartz Watch With Transparent Shell Round Dial Acrylic Mirror Abs Case And Silicone Strap
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Abs |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Casual |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 37g |
Original: $6.38
-65%$6.38
$2.23More Images
Wholesale Casual Quartz Watch With Transparent Shell Round Dial Acrylic Mirror Abs Case And Silicone Strap
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Abs |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Casual |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 37g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Abs |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Casual |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 37g |























