
Wholesale Clavicle Chain Glass Glaze Organic Glass Geometric Handwoven Style For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Glass,Glaze |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Style | Facial Features,Expressions |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Hand-Woven |
| Weight | 5g |
Original: $4.53
-65%$4.53
$1.59More Images







Wholesale Clavicle Chain Glass Glaze Organic Glass Geometric Handwoven Style For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Glass,Glaze |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Style | Facial Features,Expressions |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Hand-Woven |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Glass,Glaze |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Style | Facial Features,Expressions |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Hand-Woven |
| Weight | 5g |























