
Wholesale Clavicle Chain Necklace Women's Titanium Steel Copper Electroplating Tassel Pearl Bow Design
Wholesale Clavicle Chain Necklace Women's Titanium Steel Copper Electroplating Tassel Pearl Bow Design
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images





Wholesale Clavicle Chain Necklace Women's Titanium Steel Copper Electroplating Tassel Pearl Bow Design
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |























