
Wholesale Constellation Agate Elastic Handmade Bracelet
| Accessories Material | Natural Stone |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Agate |
| Occasion | Personality Trend,Wedding |
| Style | Ins Style,Twelve Constellations |
| Styling | Constellation |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 20g |
Original: $0.89
-65%$0.89
$0.31More Images




























Wholesale Constellation Agate Elastic Handmade Bracelet
| Accessories Material | Natural Stone |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Agate |
| Occasion | Personality Trend,Wedding |
| Style | Ins Style,Twelve Constellations |
| Styling | Constellation |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Accessories Material | Natural Stone |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Agate |
| Occasion | Personality Trend,Wedding |
| Style | Ins Style,Twelve Constellations |
| Styling | Constellation |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 20g |























