
Wholesale Copper Cartoon Animals Geometric Mixed Gem Inlay Water Wave Chain Cat Necklace With Electroplating
Wholesale Copper Cartoon Animals Geometric Mixed Gem Inlay Water Wave Chain Cat Necklace With Electroplating
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Cartoon,Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $2.88
-65%$2.88
$1.01More Images







Wholesale Copper Cartoon Animals Geometric Mixed Gem Inlay Water Wave Chain Cat Necklace With Electroplating
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Cartoon,Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Cartoon,Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























