
Wholesale Copper Earrings With Zircon Rose Flower Geometric Design Light Luxury Palace Style
Wholesale Copper Earrings With Zircon Rose Flower Geometric Design Light Luxury Palace Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Plants Flowers |
| Weight | 33g |
Original: $2.20
-65%$2.20
$0.77More Images





Wholesale Copper Earrings With Zircon Rose Flower Geometric Design Light Luxury Palace Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Plants Flowers |
| Weight | 33g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Plants Flowers |
| Weight | 33g |























