
Wholesale Copper Electroplated Fourleaf Clover And Rhombus Pattern Women's Zircon Bracelet Hand Jewelry
Wholesale Copper Electroplated Fourleaf Clover And Rhombus Pattern Women's Zircon Bracelet Hand Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet,Anniversary Celebration |
| Pattern | Leaves,Rhombus |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Rhombus |
| Style | Japan And South Korea,Plants Flowers |
| Weight | 1g |
Original: $2.68
-65%$2.68
$0.94More Images






Wholesale Copper Electroplated Fourleaf Clover And Rhombus Pattern Women's Zircon Bracelet Hand Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet,Anniversary Celebration |
| Pattern | Leaves,Rhombus |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Rhombus |
| Style | Japan And South Korea,Plants Flowers |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet,Anniversary Celebration |
| Pattern | Leaves,Rhombus |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Rhombus |
| Style | Japan And South Korea,Plants Flowers |
| Weight | 1g |























