
Wholesale Copper Geometric Star Inlaid Zircon Water Drop Women's Earrings Sixpiece Set
| Gender | Ear Buckle Awn Star,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 6g |
Original: $4.67
-65%$4.67
$1.63More Images





Wholesale Copper Geometric Star Inlaid Zircon Water Drop Women's Earrings Sixpiece Set
| Gender | Ear Buckle Awn Star,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Ear Buckle Awn Star,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 6g |























