
Wholesale Copper Inlaid Zircon Animal Rabbit Pendant Necklace Electroplated Light Luxury For Women
Wholesale Copper Inlaid Zircon Animal Rabbit Pendant Necklace Electroplated Light Luxury For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Animal |
| Weight | 5g |
Original: $1.39
-65%$1.39
$0.49More Images













Wholesale Copper Inlaid Zircon Animal Rabbit Pendant Necklace Electroplated Light Luxury For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Animal |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Animal |
| Weight | 5g |























