
Wholesale Copper Inlaid Zircon Snake Zodiac Open Ring Electroplated Women's Fashion Jewelry
Wholesale Copper Inlaid Zircon Snake Zodiac Open Ring Electroplated Women's Fashion Jewelry
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | U-Shaped,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 1g |
Original: $1.36
-65%$1.36
$0.48More Images






Wholesale Copper Inlaid Zircon Snake Zodiac Open Ring Electroplated Women's Fashion Jewelry
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | U-Shaped,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | U-Shaped,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 1g |























