
Wholesale Copper Insect Pattern Electroplating Butterfly Tassel Clavicle Necklace For Women
Wholesale Copper Insect Pattern Electroplating Butterfly Tassel Clavicle Necklace For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Insect |
| Style | Animal |
| Weight | 10g |
More Images





Wholesale Copper Insect Pattern Electroplating Butterfly Tassel Clavicle Necklace For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Insect |
| Style | Animal |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Insect |
| Style | Animal |
| Weight | 10g |























