
Wholesale Copper Plastic Zirconia Rhombus Flower Doublelayered Open Women's Bracelet Sophisticated Style
Wholesale Copper Plastic Zirconia Rhombus Flower Doublelayered Open Women's Bracelet Sophisticated Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper Plastic |
| Occasion | Fashionable Commuting,Employee Benefits |
| Pattern | Flower,Rhombus |
| Processing Technique | Zirconia |
| Shape | Rhombus |
| Style | Sophisticated,Plants Flowers |
| Weight | 36g |
Original: $1.99
-65%$1.99
$0.70More Images





Wholesale Copper Plastic Zirconia Rhombus Flower Doublelayered Open Women's Bracelet Sophisticated Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper Plastic |
| Occasion | Fashionable Commuting,Employee Benefits |
| Pattern | Flower,Rhombus |
| Processing Technique | Zirconia |
| Shape | Rhombus |
| Style | Sophisticated,Plants Flowers |
| Weight | 36g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper Plastic |
| Occasion | Fashionable Commuting,Employee Benefits |
| Pattern | Flower,Rhombus |
| Processing Technique | Zirconia |
| Shape | Rhombus |
| Style | Sophisticated,Plants Flowers |
| Weight | 36g |























