
Wholesale Cowboy Style Zinc Alloy Fivepointed Star Waist Chain For Women
| Buckle Detail | Five-Pointed Star |
|---|---|
| Gender | For Women |
| Material | Zinc Alloy |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115 Cm |
| Style | Cowboy |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 35g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images




Wholesale Cowboy Style Zinc Alloy Fivepointed Star Waist Chain For Women
| Buckle Detail | Five-Pointed Star |
|---|---|
| Gender | For Women |
| Material | Zinc Alloy |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115 Cm |
| Style | Cowboy |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Detail | Five-Pointed Star |
|---|---|
| Gender | For Women |
| Material | Zinc Alloy |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115 Cm |
| Style | Cowboy |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 35g |























