
Wholesale Digital Watch Outdoor Luminous Allmatch Fashion Ol Round Dial Abs Case Tpu Strap Acrylic Mirror Unisex
Wholesale Digital Watch Outdoor Luminous Allmatch Fashion Ol Round Dial Abs Case Tpu Strap Acrylic Mirror Unisex
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | 45.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | General |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | All-Match,Fashion Ol,Letters,Numbers,Text |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 45g |
Original: $12.24
-65%$12.24
$4.28More Images
















Wholesale Digital Watch Outdoor Luminous Allmatch Fashion Ol Round Dial Abs Case Tpu Strap Acrylic Mirror Unisex
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | 45.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | General |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | All-Match,Fashion Ol,Letters,Numbers,Text |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 45g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | 45.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | General |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | All-Match,Fashion Ol,Letters,Numbers,Text |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 45g |























