
Wholesale Diy Beaded Bracelet With Pink Bow Heart And Flower Pendants Zinc Alloy Electroplated Unisex Fashion Jewelry
Wholesale Diy Beaded Bracelet With Pink Bow Heart And Flower Pendants Zinc Alloy Electroplated Unisex Fashion Jewelry
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend,Tourism Memorial |
| Pattern | Heart,Flowers,Bow |
| Style | Personality,Plant Flowers |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 54g |
More Images




Wholesale Diy Beaded Bracelet With Pink Bow Heart And Flower Pendants Zinc Alloy Electroplated Unisex Fashion Jewelry
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend,Tourism Memorial |
| Pattern | Heart,Flowers,Bow |
| Style | Personality,Plant Flowers |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 54g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend,Tourism Memorial |
| Pattern | Heart,Flowers,Bow |
| Style | Personality,Plant Flowers |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 54g |























