
Wholesale Earrings Metal Geometric Flower Dripping Oil Pink Petal Women's
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | White+Yellow |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Geometric |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 48g |
Original: $2.51
-65%$2.51
$0.88More Images






Wholesale Earrings Metal Geometric Flower Dripping Oil Pink Petal Women's
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | White+Yellow |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Geometric |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 48g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | White+Yellow |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Geometric |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 48g |























