
Wholesale Electronic Men's Watch Zinc Alloy Tpu Mineral Strengthened Glass Mirror Octagonal Round Light Luxury Multifunctional Waterproof
Wholesale Electronic Men's Watch Zinc Alloy Tpu Mineral Strengthened Glass Mirror Octagonal Round Light Luxury Multifunctional Waterproof
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | 45.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Students |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | All-Match,Fashion Ol,Simple,Light Luxury,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 77g |
Original: $20.85
-65%$20.85
$7.30More Images









Wholesale Electronic Men's Watch Zinc Alloy Tpu Mineral Strengthened Glass Mirror Octagonal Round Light Luxury Multifunctional Waterproof
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | 45.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Students |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | All-Match,Fashion Ol,Simple,Light Luxury,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 77g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | 45.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Students |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | All-Match,Fashion Ol,Simple,Light Luxury,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 77g |























