🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
HomeStore
Wholesale Electronic Watch Silicone Strap Zinc Alloy Case Round Dial Light Luxury Style Unisex For Students
Wholesale Electronic Watch Silicone Strap Zinc Alloy Case Round Dial Light Luxury Style Unisex For Students
| Case Material | Silicone Outer Ring Zinc Alloy Liner |
|---|---|
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Students |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Business,All-Match,Minimalist,Fashion Ol,Simple,Light Luxury,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 35g |
Select Color
From $4.35
Original: $12.44
-65%Wholesale Electronic Watch Silicone Strap Zinc Alloy Case Round Dial Light Luxury Style Unisex For Students—
$12.44
$4.35More Images
Wholesale Electronic Watch Silicone Strap Zinc Alloy Case Round Dial Light Luxury Style Unisex For Students
| Case Material | Silicone Outer Ring Zinc Alloy Liner |
|---|---|
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Students |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Business,All-Match,Minimalist,Fashion Ol,Simple,Light Luxury,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Silicone Outer Ring Zinc Alloy Liner |
|---|---|
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Students |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Business,All-Match,Minimalist,Fashion Ol,Simple,Light Luxury,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 35g |























