
Wholesale Electronic Watch Square Transparent Strap Resin Multifunction Luminous Waterproof Outdoor Sports Light Luxury Style
Wholesale Electronic Watch Square Transparent Strap Resin Multifunction Luminous Waterproof Outdoor Sports Light Luxury Style
| Case Material | Resin |
|---|---|
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Resin |
| Style | All-Matching,Sports Style,Fashion Ol,Simple,Light Luxury Style,Natural |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 41g |
Original: $11.01
-65%$11.01
$3.85More Images








Wholesale Electronic Watch Square Transparent Strap Resin Multifunction Luminous Waterproof Outdoor Sports Light Luxury Style
| Case Material | Resin |
|---|---|
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Resin |
| Style | All-Matching,Sports Style,Fashion Ol,Simple,Light Luxury Style,Natural |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 41g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Resin |
|---|---|
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Resin |
| Style | All-Matching,Sports Style,Fashion Ol,Simple,Light Luxury Style,Natural |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 41g |























