
Wholesale Electronic Watch Zinc Alloy Case Multifunctional Trendy Students' Watch Luminous Waterproof Outdoor Sports Round Watch
Wholesale Electronic Watch Zinc Alloy Case Multifunctional Trendy Students' Watch Luminous Waterproof Outdoor Sports Round Watch
| Case Material | Zinc Alloy Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 53Mm Height 48Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Students |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Business,All-Match,Fashion Ol,High Sense,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 112g |
Original: $18.59
-65%$18.59
$6.51More Images









Wholesale Electronic Watch Zinc Alloy Case Multifunctional Trendy Students' Watch Luminous Waterproof Outdoor Sports Round Watch
| Case Material | Zinc Alloy Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 53Mm Height 48Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Students |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Business,All-Match,Fashion Ol,High Sense,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 112g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Zinc Alloy Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 53Mm Height 48Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Students |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Business,All-Match,Fashion Ol,High Sense,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 112g |























