
Wholesale Electronic Watch Zinc Alloy Case Tpu Strap Acrylic Mirror Round Sporty Style
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | 49Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Sporty Style,Ethnic,National Style |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 58g |
Original: $15.62
-65%$15.62
$5.47More Images










Wholesale Electronic Watch Zinc Alloy Case Tpu Strap Acrylic Mirror Round Sporty Style
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | 49Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Sporty Style,Ethnic,National Style |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 58g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | 49Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Sporty Style,Ethnic,National Style |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 58g |























