
Wholesale Electronic Watch Zinc Alloyabs Case Acrylic Mirror Round Dial Men's Watch For Students With Multifunctional Luminous Waterproof Outdoor Sports And Casual Style
Wholesale Electronic Watch Zinc Alloyabs Case Acrylic Mirror Round Dial Men's Watch For Students With Multifunctional Luminous Waterproof Outdoor Sports And Casual Style
| Case Material | Zinc Alloy+Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 53Mm Height 48Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Students |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Chic Style,High-End Sense,Natural |
| Waterproof | Can |
| Weight | 97g |
Original: $18.39
-65%$18.39
$6.44More Images



























Wholesale Electronic Watch Zinc Alloyabs Case Acrylic Mirror Round Dial Men's Watch For Students With Multifunctional Luminous Waterproof Outdoor Sports And Casual Style
| Case Material | Zinc Alloy+Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 53Mm Height 48Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Students |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Chic Style,High-End Sense,Natural |
| Waterproof | Can |
| Weight | 97g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Zinc Alloy+Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 53Mm Height 48Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Students |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Chic Style,High-End Sense,Natural |
| Waterproof | Can |
| Weight | 97g |























