Wholesale Electronic Watch Zinc Alloyabs Case Silicone Band Round Dial Minimalist Style Waterproof Sports Watch
Wholesale Electronic Watch Zinc Alloyabs Case Silicone Band Round Dial Minimalist Style Waterproof Sports Watch
| Case Material | Zinc Alloy+Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 48Mm Height 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Fstn Screen |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Silicone Band |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Minimalist,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 63g |
Original: $25.47
-65%$25.47
$8.91More Images
Wholesale Electronic Watch Zinc Alloyabs Case Silicone Band Round Dial Minimalist Style Waterproof Sports Watch
| Case Material | Zinc Alloy+Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 48Mm Height 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Fstn Screen |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Silicone Band |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Minimalist,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 63g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Zinc Alloy+Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 48Mm Height 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Fstn Screen |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Silicone Band |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Minimalist,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 63g |























