
Wholesale Electronic Watch Zinc Alloyabs Case Tpu And Steel Strip Strap Acrylic Mirror Round Dial Minimalist Business Versatile Casual Sporty Fashion Student Watch
Wholesale Electronic Watch Zinc Alloyabs Case Tpu And Steel Strip Strap Acrylic Mirror Round Dial Minimalist Business Versatile Casual Sporty Fashion Student Watch
| Case Material | Zinc Alloy+Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 53Mm Height 51Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Tpu,Steel Strip |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Minimalist,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 84g |
Original: $19.31
-65%$19.31
$6.76More Images













Wholesale Electronic Watch Zinc Alloyabs Case Tpu And Steel Strip Strap Acrylic Mirror Round Dial Minimalist Business Versatile Casual Sporty Fashion Student Watch
| Case Material | Zinc Alloy+Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 53Mm Height 51Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Tpu,Steel Strip |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Minimalist,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 84g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Zinc Alloy+Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 53Mm Height 51Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Tpu,Steel Strip |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Minimalist,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 84g |























