
Wholesale Electroplated Metal Cartoon Characters Beaded Bracelet For Women
| Function | Decorate |
|---|---|
| Inlay Material | Unset |
| Material | Metal |
| Occasion | Festival |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Cartoon Characters |
| Style | Cartoon |
| Weight | 28g |
Original: $3.11
-65%$3.11
$1.09More Images








Wholesale Electroplated Metal Cartoon Characters Beaded Bracelet For Women
| Function | Decorate |
|---|---|
| Inlay Material | Unset |
| Material | Metal |
| Occasion | Festival |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Cartoon Characters |
| Style | Cartoon |
| Weight | 28g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Function | Decorate |
|---|---|
| Inlay Material | Unset |
| Material | Metal |
| Occasion | Festival |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Cartoon Characters |
| Style | Cartoon |
| Weight | 28g |























