🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Engagement Ring Zinc Alloy Inlaid Zircon Geometric Simple Style For Women
| Gender | Simple Fashion Proposal Zircon Ring For Women,Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 30g |
Select Spec
Select Color
From $0.43
Original: $1.23
-65%Wholesale Engagement Ring Zinc Alloy Inlaid Zircon Geometric Simple Style For Women—
$1.23
$0.43More Images













Wholesale Engagement Ring Zinc Alloy Inlaid Zircon Geometric Simple Style For Women
| Gender | Simple Fashion Proposal Zircon Ring For Women,Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Simple Fashion Proposal Zircon Ring For Women,Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 30g |











